Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0021438SK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wisco Industries 0021438SK Front Door Service Kit (incl. Hinges Nu
Item:
#1536032
Technical details
| Manufacturer | Wisco Industries |
|---|---|
| Model Number | 0021438SK |
| Manufacturer Part # | 0021438SK |
| Height | 0.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wisco Industries 0021438SK Front Door Service Kit (incl. Hinges Nu
About this item
Product Details
Product Details
Wisco Industries 0021438SK Front Door Service Kit (incl. Hinges Nu