Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wisco Industries 0022372 100 Watt Incandescent Lamp
Item:
#1536037
Technical details
| Manufacturer | Wisco Industries |
|---|---|
| Model Number | 0022372 |
| Manufacturer Part # | 0022372 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wisco Industries 0022372 100 Watt Incandescent Lamp
