Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wisco Industries 0027380 Power Board
Item:
#1536048
Technical details
| Manufacturer | Wisco Industries |
|---|---|
| Model Number | 0027380 |
| Manufacturer Part # | 0027380 |
| Height | 1.4" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wisco Industries 0027380 Power Board
