Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wisco Industries 008254SK Relay Service Kit
Item:
#1535933
Technical details
| Manufacturer | Wisco Industries |
|---|---|
| Model Number | 008254SK |
| Manufacturer Part # | 008254SK |
| Height | 3.3" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 3.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wisco Industries 008254SK Relay Service Kit