Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 009093
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wisco Industries 009093 Green Pilot Light
Item:
#1536054
Technical details
| Manufacturer | Wisco Industries |
|---|---|
| Model Number | 009093 |
| Manufacturer Part # | 009093 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wisco Industries 009093 Green Pilot Light
