Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 00-851800-00666
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wittco 00-851800-00666 Kason 10172000006 Latch With Strike
| Manufacturer | Wittco |
|---|---|
| Model Number | 00-851800-00666 |
| Manufacturer Part # | 00-851800-00666 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wittco 00-851800-00666 Magnetic Latch, Straight Handle No Lock, Length 10-1/2", Width 1", Inside Screw Centers 4-5/8", Outside Screw Centers 5-1/4", For Series 2824 9175 172

