Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wood Stone .
- Authorized Wood Stone dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wood Stone 002-926-4343-J-NG
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 002-926-4343-J-NG Burner Assy 10 Jet Rfg 4343/4355
Item:
#1536059
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 002-926-4343-J-NG |
| Manufacturer Part # | 002-926-4343-J-NG |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wood Stone 002-926-4343-J-NG Burner Assy 10 Jet Rfg 4343/4355
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 002-926-4343-J-NG Burner Assy 10 Jet Rfg 4343/4355