Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wood Stone .
- Authorized Wood Stone dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wood Stone 002-927-7-LP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 002-927-7-LP Infrared Burner
Item:
#1536062
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 002-927-7-LP |
| Manufacturer Part # | 002-927-7-LP |
| Height | 14" |
| Width | 31" |
| Depth | 33" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 002-927-7-LP Infrared Burner