Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wood Stone .
- Authorized Wood Stone dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wood Stone 002-PL4836-9
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 002-PL4836-9 Pilot Ignitor Shield
Item:
#1536065
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 002-PL4836-9 |
| Manufacturer Part # | 002-PL4836-9 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wood Stone 002-PL4836-9 Pilot Ignitor Shield
$286.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 002-PL4836-9 Pilot Ignitor Shield
