Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wood Stone .
- Authorized Wood Stone dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wood Stone 50PL-1302-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 50PL-1302-S Plancha Control Knob Silver
Item:
#1535942
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 50PL-1302-S |
| Manufacturer Part # | 50PL-1302-S |
| Height | 2.05" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wood Stone 50PL-1302-S Plancha Control Knob Silver
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 50PL-1302-S Plancha Control Knob Silver
