Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wood Stone .
- Authorized Wood Stone dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wood Stone 7000-0041
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 7000-0041 Hex Rod Burner Support
Item:
#1827151
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 7000-0041 |
| Manufacturer Part # | 7000-0041 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wood Stone 7000-0041 Hex Rod Burner Support
$29.46
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 7000-0041 Hex Rod Burner Support