Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 7000-0891-1-CMG Temp Control Board Wood Stone
Item:
#1335184
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 7000-0891-1-CMG |
| Manufacturer Part # | 7000-0891-1-CMG |
| Height | 0.95" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wood Stone 7000-0891-1-CMG Temp Control Board Wood Stone
$518.89
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 7000-0891-1-CMG Temp Control Board Wood Stone

