$26.17
$42.00
Compare Price
You save
$15.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 7000-0895 Light Panel Green
Item:
#1330687
Technical details
| Fits with Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 7000-0895 |
| Manufacturer Part # | 7000-0895 |
| Height | 2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Wood Stone 7000-0895 Light Panel Green
$26.17
$42.00
You save
$15.83
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 7000-0895 Light Panel Green

