Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 7000-1853 Ui Extension Board
Item:
#1826755
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 7000-1853 |
| Manufacturer Part # | 7000-1853 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wood Stone 7000-1853 Ui Extension Board
$181.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 7000-1853 Ui Extension Board
