Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wood Stone .
- Authorized Wood Stone dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wood Stone 9000-0116
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone 9000-0116 Screw 10 32 X 3/4" Ph Fh Ss
Item:
#1844490
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | 9000-0116 |
| Manufacturer Part # | 9000-0116 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wood Stone 9000-0116 Screw 10 32 X 3/4" Ph Fh Ss
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone 9000-0116 Screw 10 32 X 3/4" Ph Fh Ss