Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wood Stone WS-TL-TFB-M Brass Bristled Brush 60 In L 10 In W
Item:
#2230772
Technical details
| Manufacturer | Wood Stone |
|---|---|
| Model Number | WS-TL-TFB-M |
| Manufacturer Part # | WS-TL-TFB-M |
| Height | 3.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 60" |
| Weight | 3.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wood Stone WS-TL-TFB-M Brass Bristled Brush 60 In L 10 In W
$282.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wood Stone WS-TL-TFB-M Brass Bristled Brush 60 In L 10 In W