$74.38
$101.00
Compare Price
You save
$26.62
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Woodstone WOD7000-1341 Ignition Cable Wood Stone
Item:
#1335277
Technical details
| Manufacturer | Woodstone |
|---|---|
| Model Number | WOD7000-1341 |
| Manufacturer Part # | WOD7000-1341 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Woodstone WOD7000-1341 Ignition Cable Wood Stone
$74.38
$101.00
You save
$26.62
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Woodstone WOD7000-1341 Ignition Cable Wood Stone
