Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SS709THK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Worcester Industrial Products SS709THK Handle Top (kit Ss709) Shortening Shuttle
Item:
#1178244
Technical details
| Manufacturer | Worcester Industrial Products |
|---|---|
| Model Number | SS709THK |
| Manufacturer Part # | SS709THK |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Worcester Industrial Products SS709THK Handle Top (kit Ss709) Shortening Shuttle
$39.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Worcester Industrial Products SS709THK Color Blue, Material Polycarbonate, Length 11-5/16", 287 Mm
