Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 93-120309
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
World Hand Dryer 93-120309 Air Filter (j K)
Item:
#1535973
Technical details
| Manufacturer | World Hand Dryer |
|---|---|
| Model Number | 93-120309 |
| Manufacturer Part # | 93-120309 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
World Hand Dryer 93-120309 Air Filter (j K)
