Free Shipping
Free Shipping
$1,019.00
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
World Hand Dryer L-971A Slimdri 120/208/240v S/s Brush
Item:
#1535386
Technical details
| Manufacturer | World Hand Dryer |
|---|---|
| Model Number | L-971A |
| Manufacturer Part # | L-971A |
| Height | 8.95" |
| Width | 13.35" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 11.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
World Hand Dryer L-971A Slimdri 120/208/240v S/s Brush
$1,019.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
World Hand Dryer L-971A Slimdri 120/208/240v S/s Brush
