Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WDR185K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
World Hand Dryer WDR185K Pushbutton Complete World
| Manufacturer | World Hand Dryer |
|---|---|
| Model Number | WDR185K |
| Manufacturer Part # | WDR185K |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
World Hand Dryer WDR185K Material Steel, Length 6", 152 Mm, Outer Diameter 1 7/8", 47 Mm, Instructions Included Y
