$9.51
$12.00
Compare Price
You save
$2.49
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
World Hand Dryer WDR204TP Wrench Cover Bolt World
Item:
#1134150
Technical details
| Manufacturer | World Hand Dryer |
|---|---|
| Model Number | WDR204TP |
| Manufacturer Part # | WDR204TP |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
World Hand Dryer WDR204TP Wrench Cover Bolt World
$9.51
$12.00
You save
$2.49
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
World Hand Dryer WDR204TP Material Steel, Outer Diameter 1/8", 3 Mm, Plating Zinc-plated, Type 3/16" Hex Wrench
