Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1635-20Y21
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wunder Bar 1635-20Y21 Ftg Elbow 3/8 Npt X 1/4 Tube
Item:
#1497583
Technical details
| Manufacturer | Wunder Bar |
|---|---|
| Model Number | 1635-20Y21 |
| Manufacturer Part # | 1635-20Y21 |
| Height | 1.15" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 50 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wunder Bar 1635-20Y21 Ftg Elbow 3/8 Npt X 1/4 Tube