$12.64
$15.93
Compare Price
You save
$3.29
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wunder Bar CD-FT035 Fitting Elbow 1/4"fpt X 3/8" Tube
Item:
#1194925
Technical details
| Manufacturer | Wunder Bar |
|---|---|
| Model Number | CD-FT035 |
| Manufacturer Part # | CD-FT035 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wunder Bar CD-FT035 Fitting Elbow 1/4"fpt X 3/8" Tube
$12.64
$15.93
You save
$3.29
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wunder Bar CD-FT035 Fitting Elbow 1/4"fpt X 3/8" Tube