$12.26
$15.45
Compare Price
You save
$3.19
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wunder Bar CD-SA-010 Fitting Bulkhead 3/8"
Item:
#1149841
Technical details
| Manufacturer | Wunder Bar |
|---|---|
| Model Number | CD-SA-010 |
| Manufacturer Part # | CD-SA-010 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wunder Bar CD-SA-010 Fitting Bulkhead 3/8"
$12.26
$15.45
You save
$3.19
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wunder Bar CD-SA-010 Fitting Bulkhead 3/8"