Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other EA-CBL-51-156
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wunder Bar EA-CBL-51-156 Cable Assembly
Item:
#1535389
Technical details
| Manufacturer | Wunder Bar |
|---|---|
| Model Number | EA-CBL-51-156 |
| Manufacturer Part # | EA-CBL-51-156 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wunder Bar EA-CBL-51-156 Cable Assembly