$25.22
$31.80
Compare Price
You save
$6.58
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wunder Bar JT-NIT-CK Cleaning Kit Compact Nitro
Item:
#1149959
Technical details
| Manufacturer | Wunder Bar |
|---|---|
| Model Number | JT-NIT-CK |
| Manufacturer Part # | JT-NIT-CK |
| Height | 2.4" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Wunder Bar JT-NIT-CK Cleaning Kit Compact Nitro
$25.22
$31.80
You save
$6.58
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wunder Bar JT-NIT-CK Cleaning Kit Compact Nitro