$3.91
$4.93
Compare Price
You save
$1.02
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Wunder Bar JT-PI010822S Fitting Adapter 1/4" X 1/4"thrd Male
Item:
#1149962
Technical details
| Manufacturer | Wunder Bar |
|---|---|
| Model Number | JT-PI010822S |
| Manufacturer Part # | JT-PI010822S |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
Wunder Bar JT-PI010822S Fitting Adapter 1/4" X 1/4"thrd Male
$3.91
$4.93
You save
$1.02
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wunder Bar JT-PI010822S Fitting Adapter 1/4" X 1/4"thrd Male