Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other RSD-HOSE-KIT-OUT
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wunder Bar RSD-HOSE-KIT-OUT Rsd Outside Tubing Kit
Item:
#1536156
Technical details
| Manufacturer | Wunder Bar |
|---|---|
| Model Number | RSD-HOSE-KIT-OUT |
| Manufacturer Part # | RSD-HOSE-KIT-OUT |
| Height | 1.25" |
| Width | 9.95" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wunder Bar RSD-HOSE-KIT-OUT Rsd Outside Tubing Kit
About this item
Product Details
Product Details
Wunder Bar RSD-HOSE-KIT-OUT Rsd Outside Tubing Kit
