Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens SP-4207-NAT Gas Combination Valve Natural Gas 24v 60hz H
Item:
#1844530
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | SP-4207-NAT |
| Manufacturer Part # | SP-4207-NAT |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
XLS Ovens SP-4207-NAT Gas Combination Valve Natural Gas 24v 60hz H
$501.21
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens SP-4207-NAT Gas Combination Valve Natural Gas 24v 60hz H