Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens SP4117-05 Conv Mtr Assy 5 Rpm
Item:
#1536167
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | SP4117-05 |
| Manufacturer Part # | SP4117-05 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 6.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
XLS Ovens SP4117-05 Conv Mtr Assy 5 Rpm
$1,122.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens SP4117-05 Conv Mtr Assy 5 Rpm
