Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket .
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall SP4705-EP-FWOE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
XLS Ovens SP4705-EP-FWOE Ignition Module
| Fits with Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | SP4705-EP-FWOE |
| Manufacturer Part # | SP4705-EP-FWOE |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens SP4705-EP-FWOE Ignition Module 24 Vac, Pre-purge 0 Sec Ignition 90 Sec, 1/4" Spark Tab, Mfg Fenwal, Pitco
