Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SP9506A-1832
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens SP9506A-1832 Conveyor Belt 18in X 10.83ft
Item:
#1535991
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | SP9506A-1832 |
| Manufacturer Part # | SP9506A-1832 |
| Height | 13" |
| Width | 13" |
| Depth | 28" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
XLS Ovens SP9506A-1832 Conveyor Belt 18in X 10.83ft
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens SP9506A-1832 Conveyor Belt 18in X 10.83ft