Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other XM6509-3-T-S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens XM6509-3-T-S Sandwich Door Seal Top
Item:
#1536009
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | XM6509-3-T-S |
| Manufacturer Part # | XM6509-3-T-S |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens XM6509-3-T-S Sandwich Door Seal Top
