Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens XP-4501-S Fppg Fan Gas M2
Item:
#1534833
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | XP-4501-S |
| Manufacturer Part # | XP-4501-S |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
XLS Ovens XP-4501-S Fppg Fan Gas M2
$41.01
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens XP-4501-S Fppg Fan Gas M2
