Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other XP4102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens XP4102 Contact Block 1 Pole W/mount
Item:
#1536318
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | XP4102 |
| Manufacturer Part # | XP4102 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
XLS Ovens XP4102 Contact Block 1 Pole W/mount
$68.28
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens XP4102 Contact Block 1 Pole W/mount
