Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens XP4501A-GA Fppg Fan Gas M2
Item:
#1534831
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | XP4501A-GA |
| Manufacturer Part # | XP4501A-GA |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
XLS Ovens XP4501A-GA Fppg Fan Gas M2
$75.52
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens XP4501A-GA Fppg Fan Gas M2
