Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other XP4520B-EL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens XP4520B-EL Fan Filter
Item:
#1536320
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | XP4520B-EL |
| Manufacturer Part # | XP4520B-EL |
| Height | 0.7" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens XP4520B-EL Fan Filter
