Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other XP4704-120VOLT
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
XLS Ovens XP4704-120VOLT Cool Down Timer 120 Volt R1
Item:
#1536210
Technical details
| Manufacturer | XLS Ovens |
|---|---|
| Model Number | XP4704-120VOLT |
| Manufacturer Part # | XP4704-120VOLT |
| Height | 1.85" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
XLS Ovens XP4704-120VOLT Cool Down Timer 120 Volt R1
$141.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
XLS Ovens XP4704-120VOLT Cool Down Timer 120 Volt R1
