Free Shipping
Free Shipping
$12,207.69
$14,366.84
Compare Price
You save
$2,159.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
York S1-01504637004 Compressor Zpt108k5e Tf5 830
Item:
#1536424
Technical details
| Manufacturer | York |
|---|---|
| Model Number | S1-01504637004 |
| Manufacturer Part # | S1-01504637004 |
| Height | 27" |
| Width | 33" |
| Depth | 42" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
York S1-01504637004 Compressor Zpt108k5e Tf5 830
$12,207.69
$14,366.84
You save
$2,159.15
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
York S1-01504637004 Compressor Zpt108k5e Tf5 830