Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
York S1-02424115020 Mtr Vtr 1/20 3400/1 Cw 460 1 60
Item:
#1536345
Technical details
| Manufacturer | York |
|---|---|
| Model Number | S1-02424115020 |
| Manufacturer Part # | S1-02424115020 |
| Height | 4.65" |
| Width | 14.35" |
| Depth | 19.4" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
York S1-02424115020 Mtr Vtr 1/20 3400/1 Cw 460 1 60
About this item
Product Details
Product Details
York S1-02424115020 Mtr Vtr 1/20 3400/1 Cw 460 1 60