Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
York S1-02425972000 Mtr Blw 1/2 1075/3 Ccw 208/230 1 60
Item:
#1536352
Technical details
| Manufacturer | York |
|---|---|
| Model Number | S1-02425972000 |
| Manufacturer Part # | S1-02425972000 |
| Height | 7.4" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
York S1-02425972000 Mtr Blw 1/2 1075/3 Ccw 208/230 1 60
About this item
Product Details
Product Details
York S1-02425972000 Mtr Blw 1/2 1075/3 Ccw 208/230 1 60