Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S1-02436056000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
York S1-02436056000 Motor Vtr 1/60 Hp 3000 Rpm Cwle 230 1 60
Item:
#1536463
Technical details
| Manufacturer | York |
|---|---|
| Model Number | S1-02436056000 |
| Manufacturer Part # | S1-02436056000 |
| Height | 3.6" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
York S1-02436056000 Motor Vtr 1/60 Hp 3000 Rpm Cwle 230 1 60
About this item
Product Details
Product Details
York S1-02436056000 Motor Vtr 1/60 Hp 3000 Rpm Cwle 230 1 60
