Free Shipping
Free Shipping
$170.00
$600.00
Compare Price
You save
$430.00
(72%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 10 Available order soon!
FREE Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Empura Stainless E-WS242474 Shelving Unit 24"W X 24"D X 74"H 4-shelf
Item:
#1681048
Technical details
| Manufacturer | Empura |
|---|---|
| Model Number | E-WS242474 |
| Manufacturer Part # | E-WS242474 |
| Height | 74" High |
| Depth (front - back) | 24" Deep |
| Width (side - side) | 24" Wide |
| Shelves | (4) Shelves |
| Height | 74" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| UPC | 810136065909 |
| NSF | Yes |
Empura Stainless E-WS242474 Shelving Unit 24"W X 24"D X 74"H 4-shelf
$170.00
$600.00
You save
$430.00
(72%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Empura, E-WS242474, Shelving Unit, 24"W x 24"D x 74"H, 4-shelf, epoxy, NSF, Empura Stainless


