Free Shipping
Free Shipping
$303.00
$800.00
Compare Price
You save
$497.00
(62%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 12 Available order soon!
FREE Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Empura Stainless E-WS247274 Shelving Unit 72"W X 24"D X 86"H 4-shelf
Item:
#1680945
Technical details
| Manufacturer | Empura |
|---|---|
| Model Number | E-WS247274 |
| Manufacturer Part # | E-WS247274 |
| Depth (front - back) | 24" Deep |
| Width (side - side) | 72" Wide |
| Height | 86" High |
| Shelves | (4) Shelves |
| Height | 74" |
| Width | 72" |
| Depth | 24" |
| UPC | 810136065985 |
| NSF | Yes |
Empura Stainless E-WS247274 Shelving Unit 72"W X 24"D X 86"H 4-shelf
$303.00
$800.00
You save
$497.00
(62%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Empura, E-WS247274, Shelving Unit, 72"W x 24"D x 86"H, 4-shelf, epoxy, NSF, Empura Stainless


